Portal_background_image

همايش بسيج. كارمندي بمناسبت هفته بسيج در سالن فرمانداري دليجان برگزار شد همايش بسيج. كارمندي بمناسبت هفته بسيج در سالن فرمانداري دليجان برگزار شد

همايش بسيج. كارمندي بمناسبت هفته بسيج در سالن فرمانداري دليجان برگزار شد

به گزارش ایرنا هادی فدایی روز یکشنبه در همایش بسیج کارمندی شهرستان دلیجان افزود: نهال بسیج به دست با برکت امام خمینی (ره) قد علم کرد و با درایت و رهبری مدبرانه رهبر معظم انقلاب، به درختی تنومند تبدیل شد.
وی ادامه داد: عظمت جمهوری اسلامی ایران در دنیا مدیون تفکر بسیجی در همه عرصه ها است و این درحالی است که دشمنان انقلاب اسلامی با توطئه های بسیار به فکر ضربه زدن به این تفکر ناب هستند.
فرماندار دلیجان بیان کرد: بسیجیان در تمام عرصه های انقلاب اخلاص و از جان گذشتگی خود را به دنیا ثابت کرده اند و اکنون نیز برای ایستادگی در مقابل دشمنان و دفع تهدیدات آن‌ها در سنگرهای مختلف مجاهدت می کنند.
به گزارش ایرنا، فدایی بیان کرد: رمز موفقیت بسیج این است که همه اقشار جامعه داوطلبانه بدون وابستگی به گروه و جناح خاصی در آن عضویت می یابند.
فرماندار دلیجان گفت: لازم است ظرفیت های بسیج به مردم شناسانده شود و کارکنان ادارات با خدمات رسانی به مردم، ابعاد بیشتری از روحیه جهادی بسیج را به نمایش گذارند.
فدایی خاطر نشان کرد : هرکس که در عرصه خدمت رسانی به نظام جمهوری اسلامی لباس بسیجی به تن دارد، باید در مسیر شهدا و برای رضایت شهدا تلاش کند تا ارزش های انقلاب حفظ شود.
وی اظهارکرد: مدیران و کارکنان دولتی با الگو گیری از سیره شهدا با روحیه جهادی برای پیشبرد اهداف نظام و رفع مشکلات مردم بیشتر بکوشند.
وی گفت: خدمت به آحاد جامعه رمز تعمیق و گسترش تفکر ناب بسیج است.
در این آئین از ورزشکاران بسیجی حائز رتبه برتر  و شهرستانی، تجلیل شد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری دلیجان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها