Portal_background_image
مطالب ویژه

نماينده مردم محلات ودليجان درمجلس، مهندس كردي فرماندار و رئيس شبكه بهداشت دليجان و جمعي از خيرين حوزه بهداشت و درمان دليجان ومحلات عصر دوشنبه باوزيربهداشت ودرمان كشور ديداركردند. ← به منظور انعكاس بهتر اخبار شهرستان و مديريت فضاي مجازي در انتخابات شهرستان مهندس كردي فرماندار دليجان جلسه اي با مديران شبكه هاي اجتماعي و خبرنگاران شهرستان برگزار كرد. ← جلسه انتخاب هيئت اجرايي انتخابات رياست جمهوري با حضور معتمدين شهرستان دليجان ← بازديد مهندس كردي فرماندار شهرستان دليجان و مسئول ادارات مربوطه از مجتمع كارخانجات ستاره طلايي به منظور بررسي مشكلات صنعتي ← اولين جلسه شوراي اداري شهرستان دليجان در سال 96 به رياست مهندس كردي فرماندار شهرستان و با حضورامام جمعه محترم دليجان و اعضاي شوراي اداري اين شهرستان برگزار گرديد. ← در پايان هفتمين روز ثبت نام از داوطلبان حضور در انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا 296داوطلب با حضور در فرمانداري شهرستان دليجان مراحل ثبت نام خود را با موفقيت به پايان رساندند.

همايش بسيج. كارمندي بمناسبت هفته بسيج در سالن فرمانداري دليجان برگزار شد همايش بسيج. كارمندي بمناسبت هفته بسيج در سالن فرمانداري دليجان برگزار شد

همايش بسيج. كارمندي بمناسبت هفته بسيج در سالن فرمانداري دليجان برگزار شد

به گزارش ایرنا هادی فدایی روز یکشنبه در همایش بسیج کارمندی شهرستان دلیجان افزود: نهال بسیج به دست با برکت امام خمینی (ره) قد علم کرد و با درایت و رهبری مدبرانه رهبر معظم انقلاب، به درختی تنومند تبدیل شد.
وی ادامه داد: عظمت جمهوری اسلامی ایران در دنیا مدیون تفکر بسیجی در همه عرصه ها است و این درحالی است که دشمنان انقلاب اسلامی با توطئه های بسیار به فکر ضربه زدن به این تفکر ناب هستند.
فرماندار دلیجان بیان کرد: بسیجیان در تمام عرصه های انقلاب اخلاص و از جان گذشتگی خود را به دنیا ثابت کرده اند و اکنون نیز برای ایستادگی در مقابل دشمنان و دفع تهدیدات آن‌ها در سنگرهای مختلف مجاهدت می کنند.
به گزارش ایرنا، فدایی بیان کرد: رمز موفقیت بسیج این است که همه اقشار جامعه داوطلبانه بدون وابستگی به گروه و جناح خاصی در آن عضویت می یابند.
فرماندار دلیجان گفت: لازم است ظرفیت های بسیج به مردم شناسانده شود و کارکنان ادارات با خدمات رسانی به مردم، ابعاد بیشتری از روحیه جهادی بسیج را به نمایش گذارند.
فدایی خاطر نشان کرد : هرکس که در عرصه خدمت رسانی به نظام جمهوری اسلامی لباس بسیجی به تن دارد، باید در مسیر شهدا و برای رضایت شهدا تلاش کند تا ارزش های انقلاب حفظ شود.
وی اظهارکرد: مدیران و کارکنان دولتی با الگو گیری از سیره شهدا با روحیه جهادی برای پیشبرد اهداف نظام و رفع مشکلات مردم بیشتر بکوشند.
وی گفت: خدمت به آحاد جامعه رمز تعمیق و گسترش تفکر ناب بسیج است.
در این آئین از ورزشکاران بسیجی حائز رتبه برتر  و شهرستانی، تجلیل شد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری دلیجان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها