Portal_background_image
مطالب ویژه

جلسه بررسي مشكلات كارگران ساختماني به رياست يوسفي سرپرست فرمانداري دليجان و با حضور بخشدار مركزي،شهردار دليجان،مسئولين ادارات ذيربط ،استاد كاران و نمايندگان مشاغل مختلف كارگري در محل فرمانداري برگزار شد. ← دومين جلسه كارگروه حفاظت از منابع آب و مديريت منابع موجود آبي شهرستان در محل فرمانداري به رياست يوسفي سرپرست فرمانداري شهرستان دليجان و با حضور اعضاء كارگروه برگزار شد. ← به مناسبت عيد مبعث و در حاشيه مسابقات كشتي آزاد روستاي دودهك كلنگ زني سالن كشتي اين روستا با حضور سر پرست فرمانداري وجمعي از مسؤولين ، ورزشكاران و اهالي روستا صورت گرفت. ← جلسه كارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان دليجان به رياست يوسفي سرپرست فرمانداري و با حضور اعضاي كارگروه شهرستان برگزار شد ← جلسه كار گروه فرهنگي ،اجتماعي با موضوع هماهنگي برگزاري هفته فرهنگي شهرستان دليجان ← شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان دليجان به رياست يوسفي سرپرست فرمانداري شهرستان دليجان و با حضوراعضاي شورا در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.

نشت مردم شهرستان دليجان باسيد محمود علوي، وزير اطلاعات نماينده ويژه رئيس جمهور (مسجد جامع)

نشت مردم شهرستان دلیجان باسید محمود علوی، وزیر اطلاعات نماینده ویژه رئیس جمهور (مسجد جامع)

نشت مردم شهرستان دلیجان باسید محمود علوی، وزیر اطلاعات نماینده ویژه رئیس جمهور (مسجد جامع)

☸ سید محمود علوی، وزیر اطلاعات در نشست با مردم دلیجان:

🔹حکومت اسلامی برای مردم است تا در مسیر انسانیت قرار بگیرند، در واقع حکومت وسیله ای برای خدمت است.

🔹با دشمنانی مانند اسرائیل و آمریکا که مشکلات متعددی را در جامعه به وجود آوردند باید با جدیت و اتخاذ به فرمایشات مقام معظم رهبری، مقابله کرد که تحقق این مهم نیازمند وحدت و همدلی است.

 🔹علی رغم تلاش دشمنان برای بهم زدن امنیت کشور، این امنیت کماکان به خوبی برقرار است.

🔹امروزه سربازان گمنام امام زمان با درایت و تمام وجود در مقابل دشمنان برای دفاع از کشور ایستادگی می کنند و در ایجاد امنیت کشور نقش اساسی را دارند.

🔹مسئولین باید توجه داشته باشند که به مسئولیت هایی که به آن ها واگذار می شود به دید طعمه نگاه نکنند و در جهت منافع خود استفاده نکنند.

🔹نقد در جامعه نباید به صورت مشت کوبنده باشد بلکه باید نرم و با درایت صورت گیرد تا دعوا و کشمکش ایجاد نشود و سرمایه گذاران جامعه را محیط امن بدانند.  @farmandari_delijan

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری دلیجان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها