Portal_background_image
مطالب ویژه

جلسه كارگروه تخصصي بانوان وخانواده شهرستان دليجان به رياست يوسفي معاون فرماندار و با حضوراعضا باهدف اجراي برنامه هاي طرح توانمندسازي زنان روستايي وشناسايي آسيب‌هاي اجتماعي درمحل فرمانداري برگزار شد. ← جلسه مشترك كميته فنى بررسي طرح هاى اشتغالزا دليجان و محلات ازمحل صندوق توسعه ملى(سايت كارا) به رياست فرماندارو با حضورمديركل كارورفاه اجتماعي استان و متقاضيان وام برگزار شد. ← جلسه كميته مناسب سازي فضاهاي شهري و روستايي ويژه معلولين و جانبازان شهرستان دليجان به رياست معاون فرماندار و با حضور اعضا در سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد ← جلسه مديريت پسماند شهرستان دليجان با موضوع مشكلات پسماندهاي شهري وروستائي به رياست يوسفي معاون فرماندارو با حضور اعضاي كارگروه شهرستان برگزار شد ← جلسه ستاد پدافند غيرعامل ((آنفولانزاي فوق حاد پرندگان)) به رياست يوسفي معاون فرماندار وبا حضورشهردار دليجان و اعضاي ستاد جهت بررسي وضعيت شهرستان در محل فرمانداري برگزار شد. ← جلسه هماهنگي و بررسي در خصوص تفاهم نامه دو وزارتخانه جهاد كشاورزي و وزارت كشور در زمينه حفظ ، احياء توسعه و بهره برداري بهينه از منابع طبيعي به رياست يوسفي معاون فرماندار و با حضور بخشدار مركزي و اعضاي كارگروه در محل فرمانداري برگزار شد

نشت مردم شهرستان دليجان باسيد محمود علوي، وزير اطلاعات نماينده ويژه رئيس جمهور (مسجد جامع)

نشت مردم شهرستان دلیجان باسید محمود علوی، وزیر اطلاعات نماینده ویژه رئیس جمهور (مسجد جامع)

نشت مردم شهرستان دلیجان باسید محمود علوی، وزیر اطلاعات نماینده ویژه رئیس جمهور (مسجد جامع)

☸ سید محمود علوی، وزیر اطلاعات در نشست با مردم دلیجان:

🔹حکومت اسلامی برای مردم است تا در مسیر انسانیت قرار بگیرند، در واقع حکومت وسیله ای برای خدمت است.

🔹با دشمنانی مانند اسرائیل و آمریکا که مشکلات متعددی را در جامعه به وجود آوردند باید با جدیت و اتخاذ به فرمایشات مقام معظم رهبری، مقابله کرد که تحقق این مهم نیازمند وحدت و همدلی است.

 🔹علی رغم تلاش دشمنان برای بهم زدن امنیت کشور، این امنیت کماکان به خوبی برقرار است.

🔹امروزه سربازان گمنام امام زمان با درایت و تمام وجود در مقابل دشمنان برای دفاع از کشور ایستادگی می کنند و در ایجاد امنیت کشور نقش اساسی را دارند.

🔹مسئولین باید توجه داشته باشند که به مسئولیت هایی که به آن ها واگذار می شود به دید طعمه نگاه نکنند و در جهت منافع خود استفاده نکنند.

🔹نقد در جامعه نباید به صورت مشت کوبنده باشد بلکه باید نرم و با درایت صورت گیرد تا دعوا و کشمکش ایجاد نشود و سرمایه گذاران جامعه را محیط امن بدانند.  @farmandari_delijan

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری دلیجان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها