Portal_background_image

فرماندارشهرستان دليجان مهندس سليماني:تشكيل جلسه مسئولان كاشان در حوزه استحفاظي دليجان به دور از انتظار بوده و يك رفتار غيرحرفه‌اي است.

فرماندارشهرستان دلیجان مهندس سلیمانی:تشکیل جلسه مسئولان کاشان در حوزه استحفاظی دلیجان به دور از انتظار بوده و یک رفتار غیرحرفه‌ای است.

فرماندارشهرستان دلیجان درمصاحبه با خبرگزاری ایسنا گفت: تشکیل جلسه مسئولان کاشان در حوزه استحفاظی دلیجان به دور از انتظار بوده و یک رفتار غیرحرفه‌ای است.

 

سیامک سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به حضور فرماندار کاشان در شرکت باریچ اسانس و تشکیل جلسه رفع موانع تولید در شرکتی که در حوزه سرزمینی شهرستان دلیجان قرار دارد، اظهار کرد: اختلافات مرزی و سرزمینی در بسیاری از نقاط کشور مرسوم است و این اختلافات مرزی در شهرستان دلیجان نیز با شهرستان کاشان از دیرباز وجود داشته است.

 

وی بیان کرد: البته این اختلافات مرزی ارتباطی به نقطه استقرار شرکت باریچ اسانس ندارد و برابر مصوبات هیئت وزیران و تقسیمات کشوری که مستندات آن موجود است، این شرکت در حوزه استحفاظی استان مرکزی قرار دارد و جزو حوزه سرزمینی شهرستان دلیجان است.

 

فرماندار دلیجان در ادامه گفت: جای بسی تعجب است که فرماندار کاشان به عنوان یک شخصیت سیاسی در یک اقدام مبتدیانه و غیرحرفه‌ای اقدام به حضور و تشکیل جلسه‌ای در کارخانه باریچ اسانس کردند که متعلق به شهرستان دلیجان است و در حوزه سرزمینی استان مرکزی قرار دارد، در حالیکه تمامی مسائل این واحد تولیدی توسط مسئولان این استان بررسی و مورد رسیدگی قرار گرفته است و مشکل خاصی نیز نداشته است و حتی طرح توسعه آن نیز با حمایت مسئولان استان و شهرستان با رشد خوبی در حال انجام است.

 

وی تصریح کرد: حضور فرماندار و مسئولان شهرستان کاشان در این شرکت و تشکیل جلسه، انعکاس و بازتاب منفی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی در سطح شهرستان دلیجان به همراه داشت تا جایی که اعضای شوراهای اسلامی و تشکل های شهرستان به شیوه‌های گوناگون اعتراضات خود را اعلام کردند.

 

سلیمانی تاکید کرد: فرمانداری شهرستان دلیجان مراتب را به استانداری مرکزی گزارش و به شدت به این موضوع و این رفتار غیر حرفه‌ای که از یک شخصیت سیاسی در کشور سرزده، اعتراض کرده است.

 

وی در ادامه از وزارت کشور خواست تا با چنین رفتارهایی برخورد کند چرا که کشور در شرایطی بسر می‌برد که نیاز به آرامش دارد و همه آحاد ملت و مسئولان تاکید بر حفظ آرامش در کشور دارند و ضرورت تلاش برای حفظ انسجام و اتحاد دو چندان است. انجام چنین رفتارهای غیرحرفه‌ای موجب بروز تنش‌هایی هم در شهرستان دلیجان و هم در شهرستان کاشان شده است و این اتفاقات با انسجام ملی مغایرت دارد.

 

فرماندار دلیجان در پایان خواستار برخورد وزارت کشور با چنین رفتارهای خلاف قانون به منظور پیشگیری از تکرار آن شد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری دلیجان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها